tv

tvГРА БЕНДЕРА

Дивіться онлайн мультфільм «Футурама: Гра Бендера» - третій з 4-х повнометражних картин. Фільм вийшов у 2008 році. Мультфільм знятий за мотивами роману Орсона Скотт Карда «Гра Ендер». Мультиплікаційний фільм присвячений пам'яті творця гри «Підземелля і Дракони» і класових фентезійних рольових систем - Гері Гайгекс.
Сюжет мультфільму «Футурама: Гра Бендера»: палива на Землі катастрофічно не вистачає, енергоносії коштують величезні гроші. Команда Міжпланетного Експресу знає вихід! Вона вирушає до єдиного у Всесвіті джерела невичерпної енергії для космічних кораблів - темної матерії. Їх чекають незабутні, але дуже небезпечні пригоди, під час яких наші герої повинні спуститися дуже глибоко під землю. Там їх чекає незвичайна середньовічна країна з вогнедихаючими драконами, веселими лицарями, магами, та іншими «принадами» того часу. Отже, припаркуйте своє авто, сідлайте єдинорога і приготуйтеся до захоплюючого видовища...
Дивіться онлайн мультфільм «Футурама: Гра Бендера» в хорошій HD якості без реєстрації і абсолютно безкоштовно на нашому сайті в будь-який час! Приємного перегляду!ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ:
vip

Дратує реклама? Тоді тисни сюди
Розчарування

Розчарування