ЗВІР З МІЛЬЯРДОМ СПИН

Футурама ЗВІР З МІЛЬЯРДОМ СПИН українською

Пройшов місяць з моменту відкриття великої діри у Всесвіті, за цей час з нею нічого не сталося. Життя в Новому Нью-Йорку поступово повертається в своє русло. Кіф і Емі одружуються, а Фрай заводить стосунки з новою дівчиною Коллін. Незабаром Фрай дізнається, що крім нього у Коллін ще 4 хлопця. Фрай не може погодитися з цим і розриває відносини з Коллін.

Тим часом професор Фарнсворт збирає команду і вирушає в експедицію. Для цього йому довелося виграти це право в грі «Смертельний м'яч» у Вернструма. Вивчати аномалію в космос посилають також і Бендера, але після його зіткнення з нею, відбувається вибух і Бендера разом з кораблем відкидає від діри. Фарнсворт і Вернструм приходять до висновку, що тільки живі істоти можуть пройти крізь аномалію, а металеві об'єкти, такі як Бендер, знищуються.

Перш ніж вони змогли організувати нову експедицію, знищити аномалію посилають капітана Зеппа Бреннігана. Він вирішує знищити аномалію, але через неполадки зі зброєю гине Кіф. Фрай не міг пережити розрив з Коллін, тому відправляється зайцем із Заппом Бренніганом. Після того, як корабель викинув в космос відходи, разом з ними вилетів і Фрай. Проникнувши в інший Всесвіт, він зустрічає гігантське чудовисько з безліччю щупалець.
 • ПЛЕЄР 1
 • ПЛЕЄР 2
 • нравится0
  не нравится0
  +269297

VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.
 1. Nazar Kostiuk
  Nazar Kostiuk
  VIP
  10 травня 2024 21:31
  візьміть відеоряд з озвучкою від qtv та вставте туди озвучку від нло, бо блін так наприємно дивитися нло через низьку якість зображення, хоча озвучка там набагато краще і не чутно англійської мови на бекграунді((((
  +1