Футурама - Гра Бендера дивитися онлайн українською

ГРА БЕНДЕРА

Футурама ГРА БЕНДЕРА українською

Різко злітають ціни на паливо, через що професор забороняє користуватися кораблем в неробочий час. Однак Ліла порушує заборону вирушивши на змагання космічних кораблів і виграє головний приз. Дізнавшись про це, професор робить Лілі догану і надягає на неї ошийник, який б'є струмом щоразу коли вона подумає про насильство або лайки.

Тим часом Кьюберт і Дуайт з приятелями грають в Dungeons & Dragons. До них хоче приєднатися Бендер, але діти відмовляють йому, заявляючи, що у нього немає уяви. Бендер, намагаючись навчитися уяві, божеволіє і потрапляє до психіатричної лікарні для роботів, не в силах відокремити реальність від вигадки.

Професор тим часом розкриває героям таємницю появи палива з темної матерії, якою цілком заволоділа Мамця. Бажаючи припинити гегемонію цієї жінки у виробництві палива, Фрай, Ліла і професор проникають на її базу. Але секрет видобутку темної матерії виявляється ще більш жахливим. За допомогою антикристалу професор намагається перетворити темну матерію з найважливішого палива в марну субстанцію, але несподівано вони всі потрапляють в інший світ, створений уявою Бендера - країну із замками та лицарями, орками і кентаврами; світ, де все підкоряється законам настільної рольової гри. І в цьому світі героям потрібно знову перемогти Матусю, яка перетворилася на могутню злу чаклунку Маман.VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ
Коментарі
Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.