Футурама - Гра Бендера дивитися онлайн українською

ГРА БЕНДЕРА

Футурама ГРА БЕНДЕРА українською

Різко злітають ціни на паливо, через що професор забороняє користуватися кораблем в неробочий час. Однак Ліла порушує заборону вирушивши на змагання космічних кораблів і виграє головний приз. Дізнавшись про це, професор робить Лілі догану і надягає на неї ошийник, який б'є струмом щоразу коли вона подумає про насильство або лайки.

Тим часом Кьюберт і Дуайт з приятелями грають в Dungeons & Dragons. До них хоче приєднатися Бендер, але діти відмовляють йому, заявляючи, що у нього немає уяви. Бендер, намагаючись навчитися уяві, божеволіє і потрапляє до психіатричної лікарні для роботів, не в силах відокремити реальність від вигадки.

Професор тим часом розкриває героям таємницю появи палива з темної матерії, якою цілком заволоділа Мамця. Бажаючи припинити гегемонію цієї жінки у виробництві палива, Фрай, Ліла і професор проникають на її базу. Але секрет видобутку темної матерії виявляється ще більш жахливим. За допомогою антикристалу професор намагається перетворити темну матерію з найважливішого палива в марну субстанцію, але несподівано вони всі потрапляють в інший світ, створений уявою Бендера - країну із замками та лицарями, орками і кентаврами; світ, де все підкоряється законам настільної рольової гри. І в цьому світі героям потрібно знову перемогти Матусю, яка перетворилася на могутню злу чаклунку Маман.VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ
Социальные комментарии Cackle