Футурама - У дику зелену далеч дивитися онлайн українською

У ДИКУ ЗЕЛЕНУ ДАЛЕЧ

Футурама У ДИКУ ЗЕЛЕНУ ДАЛЕЧ українською

Сім'я Вонг, яка володіє половиною території Марсу, вирішила зруйнувати Марс-Вегас - місто шикарних казино. Для того щоб побудувати новий Марс-Вегас: ще більший та розкішніший. Дати висновок про те, що будівництво не вплине на природу Марса доручили Професору Фарнсворту (за відповідну винагороду).

Ліла, що вступила в партію екофеміністок, протестує проти цього висновку, але єдине, що їй вдалося - це врятувати тварину, схожу на п'явку. Пізніше, граючи в міні-гольф, Ліла дізнається про нові плани подружжя Вонг: побудувати найбільше у світі поле для міні-гольфу. Це вже буде міжзоряний міні-гольф і для будівництва поля потрібно підірвати кілька зірок. У тому числі фіолетовий карлик, на орбіті якого є планета заповнена рідкісними тваринами.

Звичайно екологічна експертиза лежить на надійному партнеру - Фарнсворту. Екофеміністки цього разу не здадуться без бою. В цей час з'ясовується, що Фрай несподівано навчився читати чужі думки. Однак його думки ніхто не може прочитати, так як у нього відсутні дельта-хвилі. І він вступає в таємне товариство, де всі вміють читати чужі думки. Мета Фрая - знайти представника темних сил і знищити його.VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ
Коментарі
Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.