tv

tvВЕЛИКА ОБОРУДКА БЕНДЕРА

Дивіться онлайн «Футурама: Велика оборудка Бендера» - повнометражний мультфільм, сиквел популярного мультсеріалу «Футурама». Мультфільм вийшов на екрани в 2007 році. Досить смілива картина, більше підходить для людей зрілого віку, як і короткометражні мультфільми, вона насичена великою кількістю гумору, позамежною фантастикою та глибокою філософією. Суміш драматичості та іронії створюють своєрідний і неповторний сюжет. Божевілля починаюєся вже з першої хвилини.
Сюжет мультфільму «Футурама: Велика оборудка Бендера» - це історія про те як злісні інопланетяни-нудисти атакували Міжланетний Експрес. І несподівано вони дізнаються про шокуючий факт: секрет переміщення в часовому просторі зображений на сідницях Фрая. За допомогою свого програмного забезпечення вони відправляють робота в минуле, для того щоб контролювати дії Бендера і розграбувати скарби Землі. Бендер хвилює час і спотворює простір, що призводить до фатальних наслідків...
Дивіться онлайн мультфільм «Футурама: Велика оборудка Бендера» в хорошій HD якості без реєстрації на нашому сайті абсолютно безкоштовно і в будь-який час доби! Приємного перегляду!ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ:
vip

Дратує реклама? Тоді тисни сюди
Розчарування

Розчарування