Озвучення мультсеріалів українською. 2 тур

Озвучення мультсеріалів українською. 2 тур

До другого туру увійшли наступні мультсеріали: «Великий рот» 3 сезон (озвучено 3 серії із 11), «Американський тато» 15 сезон (озвучено 20 серій із 20, серед яких 6 серій за кошти сайту simpsonsua.tv). І щоб тур успішно стартував ми переклали та озвучили мультсеріал від творця Ріка та Морті «Сонячні протилежності» (2020) та від продюсерів Сімпсонів «Дунканвілл» (2020) за кошти сайту simpsonsua.tv, які ви вже можете подивитися на нашому сайті.

Друзі, ви не могли не помітити, що ми озвучили та озвучуємо не один мультсеріал українською. Тому хочемо вам запропонувати долучитися до створення насправді якісного україномовного контенту. Після озвучення таких мультсеріалів, як Сімпсони, Гріфіни, Американський тато, Великий рот, Бріклбері, Поліція Парадайз, Розчарування, Рік та Морті, Завойовник Зім: Вхід у Флорпус (2019)Сучасне Рокове життя. Прилипання (2019) та інші, ви можете нам довірити і надалі цю справу та підтримати українське.

Загальна сума: 45200 грн., з цього 26000 грн буде спрямовано на Американського тата, 19200 грн – на Великий Рот. Перераховуючи гроші, ви одночасно допомагаєте озвученню мультсеріалів та популяризації українського контенту, а це зараз вкрай важливо! 

Зібрано: 19010 грн., 42.07% (решту коштів виділено сайтом simpsonsua.tv)
Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.