Мультфільм «Завойовник Зім: Вхід у Флорпус» 2019 дивитися онлайн українською

Завойовник Зім: Вхід у Флорпус

Завойовник Зім: Вхід у Флорпус
Коли Зім та Гір раптом з’являються після багатьох років відсутності, перед ними стоїть дуже гладкий Діб Мембрана, який чекав їх повернення. Зім розповідає, що його зникнення було частиною плану зробити Діба фізично непридатним протистояти йому, що дозволило Зіму розпочати План №2 вторгнення на Землю. Зім зв'язується з Всемогутніми Найвищими, щоб пояснити їм про План №2, але розуміє, що він забув, що передбачає цей план.

Поки Зім намагається згадати забуте, Діб повертається у форму. Батько Діба, професор Мембрана, дає Дібу прототип "Мембраселету до Дня Миру". Він висловлює своє розчарування в повірці Діба до інопланетян, але намагається переконати батька повірити йому.

Браслет викрадає Зім, щоб реалізувати свої злісні плани. Тим часом Найвищі, роздратовані появою Зіма та планують знищити його разом із Землею, як тільки вони досягнуть її. Раптом відкривається «Флорпус», створений телепортацією Землі, здатний проковтнути планету і злити її з альтернативними реаліями.

Чи вийде у Діба врятувати землю? Все це ви зможете побачити, якщо почнете дивитися мультфільм «Завойовник Зім: Вхід у Флорпус» 2019 українською мовою онлайн, який ми озвучили спеціально для вас. Бажаємо приємного перегляду!VIP


Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.