ВОНА РОЗКРИЛА ВБИВСТВО НА КОРАБЛІ

Сімпсони 35 сезон 9 серія українською

Сімпсони вирушають у круїз. На лайнері під час показу хтось пошкоджує цінну іграшку Продавця коміксів, і Ліса береться знайти зловмисника.




Сімпсонята, ми переклали та озвучили серію із вашими улюбленими голосами, до яких всі звикли ще з 1 сезону! Процес непростий та фінансово дорогий, тому серія доступна лише для VIP користувачів. Дякуємо за розуміння.

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.
  1. Ксенія Неверковська
    Ксенія Неверковська
    VIP
    14 квітня 2024 23:22
    Сім'я Сімпсонів у ролі сім'ї Адамсів - вогонь)))
    0
  2. vasylzee
    vasylzee
    VIP
    18 січня 2024 00:09
    Купив ВІП на рік і дуже задоволений - коментатори знизу не плачте Вип на рік дешевше чашки нормальної кави у ЄС =)
    0
    1. ііі
      ііі
      11 квітня 2024 13:58
      Так сиди собі в європі і не 3.14зди тут.
      +2
  3. Claide
    Claide
    VIP
    26 грудня 2023 21:45
    Хлопці , якшо берете гроші , то старайтесь озвучувати первіше за всіх. Резка вже озвучили 10 серію а у вас нема....
    -1
  4. OlyaV
    OlyaV
    VIP
    20 грудня 2023 11:28
    Доброго дня! Писала вам ще 9 числа, плеєр недоступний в цій країні (Ірландія), ні відповіді, ні змін. Нафіга я віп купила на 3 місяці ? Ок, на телефон можна поставити впн, а якщо я хочу на проекторі подивитися? Мені голову собі парити довше, чим та серія триває
    0
    1. Grajmon
      Grajmon
      VIP
      20 грудня 2023 16:07
      А до чого тут проєктор? Ви ж його до чогось підключаєте, до комп'ютера, наприклад? Тільки не кажіть, що файли на робочому столі зберігаються у вас на різних моніторах?
      +4
      1. OlyaV
        OlyaV
        VIP
        27 грудня 2023 02:35
        Ні до чого я його не підключаю, це самостійний телевізор, користуюся браузером, дивлюся без проблем мувістейп, наприклад, і інші сайти, і не можу в'їхати якої мами гроші беруться а що нічого не працює уже місяць - до того нікому діла немає
        +1
      2. OlyaV
        OlyaV
        VIP
        27 грудня 2023 02:38
        Завжди тільки позитивні були враження від перегляду даного сайту, але вибачайте, брати гроші за 3 місяці і не реагувати 20 днів - проживу без мультфільму, не знаю хто там як живе за кордоном, але я особисто працюю, і мультфільм включаю щоб розслабитися після роботи
        +1
      3. OlyaV
        OlyaV
        VIP
        27 грудня 2023 02:44
        Файли на робочому столі зберігаються на різних моніторах, це типу спроба поумнічати?) Хочете поумнічати, поясніть мені, будь ласка, для чого нам був "проЄктор", бо хоч вбийся, не розумію
        +1
    2. astralios22
      astralios22
      VIP
      20 грудня 2023 20:19
      Встановіть VPN на пристрій який виводить картинку на проектор.
      +3
    3. Yoyoyoyoyo
      Yoyoyoyoyo
      21 грудня 2023 16:00
      Бо ви живете в країні де закони виконуються, тому там без підробки вашої інтернет адреси неможна дивитись піратські фільми. Переїзжайте в Україну і насолоджуйтесь тим, що закони не виконуються.

      До того ж не раз було таке, як в ЄС країнах приходили штрафи на 600-1000 євро за спробу перегляду подібного контенту.
      +2
      1. astralios22
        astralios22
        VIP
        21 грудня 2023 22:04
        Це region lock у плеєра, а не "закони", що ти пишеш...
        +1
      2. Grajmon
        Grajmon
        VIP
        22 грудня 2023 08:35
        Там прийде штраф якщо торентом скачаєш і якщо вони моніторять, а з онлайн це дуже важко
        0
  5. futuroma
    futuroma
    VIP
    20 грудня 2023 03:53
    Цікава детективна серія Сімпсонів
    +3