ОДИН ЧАРІВНИЙ ВЕЧІР

Сімпсони 1 сезон 13 серія українською

Серія Сімпсонів, у якій в Мардж виникло почуття, що ніхто в родині її не любить, особливо Гомер, тому вона вирішує подзвонити на радіо і запитати поради у психіатра. Той радить їй кинути Гомера. Перебуваючи на роботі, містер Сімпсон чує цю розмову по радіо, після чого купує для дружини квіти і шоколад, і бронює номер в готелі для них двох. А щоб діти не залишилися без нагляду, подружжя на час своєї відсутності наймають няню на ім'я Люсіль Батековскі.

Трохи згодом, коли няня виходить з кімнати, Барт і Ліса вмикають передачу по телику «Найнебезпечніші озброєні злочинці Америки», і бачать репортаж про няньку-бандита міс Батековскі. Усвідомивши, що це і є та тітка, яка за ними зараз доглядає, Барт і Ліса намагаються втекти, але вона ловить їх і зв’язує. Поки злочинниця порпається в речах Сімпсонів, Меґґі вибирається зі свого ліжечка і розв'язує брата та сестру. Вони звалюють з ніг міс Батековскі, зв’язують її і біжать до найближчої телефонної будки.

Тим часом, додому повертаються Гомер і Мардж. Побачивши пов'язану жінку, Гомер подумав, що діти пожартували над няньою і звільняє її. Відразу після цього приїжджає поліція і репортери, тут Гомер і розуміє, що він щойно зробив дурну помилку.VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.
 1. ZombiMan
  ZombiMan
  1 вересня 2022 17:51
  Прикольная серия
  +28
  1. savushkaa
   savushkaa
   29 жовтня 2022 13:54
   РИЛ
   +7