Сімпсони - 1 сезон 12 серія дивитись онлайн українською

КРАСТІ ЗААРЕШТОВАНИЙ

Сімпсони 1 сезон 12 серія українською

Серія Сімпсонів, у якій одного разу вночі після роботи Гомер заходить в магазин до Апу і стає свідком того, як Клоун Красті здійснює пограбування цього закладу. Красті заарештовують, а Другий Номер Боб стає замість нього ведучим шоу. За межами стін суду клоун говорить Барту, що не скоював цього злочину, і Барт клянеться відшукати того, хто підставив його улюбленого клоуна.

Барт просить допомоги у Ліси і разом вони відправляються в магазин, щоб знайти докази. Переглянувши запис з камери спостереження, вони дізнаються, що Красті не міг скористатися мікрохвильовкою, тому що він носить кардіостимулятор, при цьому грабіжник ще й читав щось, але ж клоун зовсім безграмотний і не вміє читати. Після цього діти йдуть за порадою до Другого Номера Боба, можливо саме він знає якусь інформацію про Красті та його ворогів?

Однак, під час телевізійного виступу в прямому ефірі, Барт розуміє, що Другий Номер Боб і є тим злодієм, що підставив клоуна. У нього величезні ноги, в той час як у Красті вони крихітні - тому грабіжник заверещав, коли Гомер наступив на клоунський черевик грабіжника в магазині. Справа розкрита і Красті дякує Барту за те, що той завжди в нього вірить.VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ
Социальные комментарии Cackle