КРАСТІ ЗААРЕШТОВАНИЙ

Сімпсони 1 сезон 12 серія українською

Серія Сімпсонів, у якій одного разу вночі після роботи Гомер заходить в магазин до Апу і стає свідком того, як Клоун Красті здійснює пограбування цього закладу. Красті заарештовують, а Другий Номер Боб стає замість нього ведучим шоу. За межами стін суду клоун говорить Барту, що не скоював цього злочину, і Барт клянеться відшукати того, хто підставив його улюбленого клоуна.

Барт просить допомоги у Ліси і разом вони відправляються в магазин, щоб знайти докази. Переглянувши запис з камери спостереження, вони дізнаються, що Красті не міг скористатися мікрохвильовкою, тому що він носить кардіостимулятор, при цьому грабіжник ще й читав щось, але ж клоун зовсім безграмотний і не вміє читати. Після цього діти йдуть за порадою до Другого Номера Боба, можливо саме він знає якусь інформацію про Красті та його ворогів?

Однак, під час телевізійного виступу в прямому ефірі, Барт розуміє, що Другий Номер Боб і є тим злодієм, що підставив клоуна. У нього величезні ноги, в той час як у Красті вони крихітні - тому грабіжник заверещав, коли Гомер наступив на клоунський черевик грабіжника в магазині. Справа розкрита і Красті дякує Барту за те, що той завжди в нього вірить.





VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.
  1. Aim
    Aim
    7 квітня 2024 23:05
    Дивлюся Симпсони щодня по 1 серії
    День 12
    +1
  2. Bartolomeo JoJo Simpson
    Bartolomeo JoJo Simpson
    23 жовтня 2023 04:51
    Люблю Храсти это Единственный Клоун которого я не боюсь.
    -12
    1. Попіл
      Попіл
      24 жовтня 2023 16:00
      Фу рос мова
      +18
      1. FoxyProgramm
        FoxyProgramm
        30 жовтня 2023 14:47
        Ну да и чо
        -12
      2. Гість Bartolomeo JoJo Simpson
        Гість Bartolomeo JoJo Simpson
        5 грудня 2023 14:50
        Я українець і живу в так званій вільній країні, я від самого свого початку розмовляю російською і майже всі, кого я знаю, говорять російською
        0
        1. Tobi
          Tobi
          5 квітня 2024 00:01
          ви живете не у так званій вільній країні а насправді у вільній країні бо ви можете в ній виговоритись і влада нічого вам не зробить, а на рахунок того що ви і багато ваших знайомих говорте російською я розумі це ви зростали у суспільстві де всі спілкувались тією мовою, але ж всетаки ми окрема країна із своєю мовою і потрібно щоб хоча б 90% населення говорило державною
          +2
      3. Гість Bartolomeo JoJo Simpson
        Гість Bartolomeo JoJo Simpson
        5 грудня 2023 14:51
        Або ти хочеш сказати, що російською розмовляти можуть тільки росіяни, це нерозумно, ти вважаєш, що це їхня мова, це майже те саме, що лаяти американців за те, що вони розмовляють англійською, а не американською...
        -2
        1. Lob
          Lob
          26 грудня 2023 13:16
          У тому і прикол, що він не розмовляв російською, а писав у інтернеті, таким чином поширюючи цю мову. Нехай розмовляє якою хоче мовою, але в інтернеті не можна поширювати рос мову
          +9