ВЕЧІРКА ГОМЕРА

Сімпсони 1 сезон 10 серія українською

Серія Сімпсонів, у якій Гомер йде відпочити на парубочий вечір, влаштований для колеги по роботі, а Барт, тим часом, нарешті отримує в свої руки шпигунську камеру. Не знаючи про місцезнаходження свого чоловіка, Мардж разом з дітьми цього ж вечора відвідує той же самий ресторан. Барт стає свідком, як Гомер в ударі танцює з танцівницею в стилі беллі-денс прямо на столі. Він фотографує батька на свою шпигунську камеру і, після проявлення знімків, Мілгаус просить поділитися з ним копіями, щоб потім роздати їх усім в школі.

Незабаром у кожного жителя міста з’являється непристойне фото з Гомером, включаючи Мардж. Розгнівана місіс Сімпсон виганяє чоловіка з дому. Згодом Гомер приповзає назад додому, і Мардж пояснюємо йому, що він дав синові дуже поганий урок своєю поведінкою. Щоб загладити провину і помиритися, Гомер відводить Барта до цієї танцівниці, щоб показати йому, що вона - справжня особистість, нічим не гірше за інших. Але в результаті Гомер виявляється на сцені з танцюючими жінками з бурлеск-шоу. Усвідомивши свою неправильну поведінку знову, він зупиняє виступ і виступає з промовою про важливість жінок в нашому світі. Несподівано з'являється Мардж і пробачає Гомера.

VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.
 1. Bartolomeo JoJo Simpson
  Bartolomeo JoJo Simpson
  23 жовтня 2023 05:03
  У цьому епізоді Мардж була не чим іншим, як чванливою лицеміркою!
  По-перше, у попередньому епізоді "Життя на швидкісному провулку" вона зраджувала Гомера за його спиною і зустрічалася з Жаком. Так вона ні чорта не може говорити в цьому епізоді!
  А на друге Все, що Гомер робив, це танцював поруч з іншою жінкою. Як це означає, що він об'єктивує жінку? Що це за маячня?
  +14