«Великий Рот» 2 сезон українською та подвійне статеве дозрівання

«Великий Рот» 2 сезон українською та подвійне статеве дозрівання

Ми всі колись були підлітками. Ми всі колись дізнавалися (а хтось дізнається і досі) своє тіло. Ми всі колись мали певний сексуальний досвід і все це було вперше. «Великий Рот» - продукт досить унікальний, в якійсь мірі цікавий, більше звичайно розважальний, місцями вкрай брудний і вульгарний, але в цілому і загальному - приємний, забавний і навіть вганяючий в фарбу, хто дивився зрозуміє.

Не встигли подивитися 1 сезон, як Netflix нам підігнав пачку нових серій насправді цікавого мультсеріалу, який варто преглянути кожному.


А тепер детальніше. Що ж це за диво-творіння, де в кожній серії ми чуємо про члени, сперму та цицьки.


За десять серій творці встигають пробігтися основними підлітковими і такими незручними питаннями як перший стояк, перша мастурбація, перша менструація, перший сексуальний потяг, перше порно і тому подібне. Звичайно ж не забуваючи про сюжетні лінії і повороти. Щоб балансувати на грані анімаційної роботи, пізнавального фільму і комедійного трешу, довелося вдаватися до відсилання на інші комедії, малювати померлих акторів у вигляді привидів (ох, вже ця пісенька Фредді Меркьюрі), створювати чарівних монстрів і робити цікавих персонажів хлопчиків і дівчаток.


Так само вас чекають: співаючий тампон, вагіна що говорить, дивні батьки, два лобкових волосся-близнюка, безліч жартів про секс, думок про секс і безліч відсилань до сексу :) І якщо це відразу вас насторожує і лякає, то краще не братися за серіал взагалі, тому що він просто не для вас. Він підійде тим, хто досить широкий в поглядах - особливо в плані гумору, хто вміє сміятися над цинічними та їдкими жартами, хто вміє посміятися над членами і не буде падати в непритомність від слова «цицька» чи «прутень».


Це не анімаційне порно! «Великий Рот» зміг примудритися (а це досить складно) стати чимось привабливим (якщо можна так висловитися), трохи вульгарним (але на грані, не перегинаючи палку), дещо божевільним (але без істерики і в хорошому сенсі).

Цей мультфільм більше хороший, ніж поганий, тому що зайняв свою нішу, знайшов унікальне місце, яке пустувало і зміг розсмішити. І до фінальної десятої серії, навіть не помічаючи, ти вже якось звикаєш і до гормонної почвари, і до головних персонажів, і до постійних тем сексу, де знаходиться місце і темам любові, і відносинам батьків, і думкам про прекрасне.


Тому без сумніву запрошуємо подивитися мультсеріал «Великий Рот» 2 сезон онлайн, який ми озвучили українською для нашого сайту.

Всім шаленого кохання!
Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.