5 пасхалок у «Розчаруванні», які ви пропустили

5 пасхалок у «Розчаруванні», які ви пропустили

При перегляді мультсеріалу ми були уважніші за вас і знайшли відсилання до минулих шедеврів Метта Грюнінга. Читайте пост і забирайте собі звання Гуру Пасхалок, поки ми готові його віддати.

Пам'ятаєте той день, коли Netflix виклав 10 свіжих і ароматних серій такого нового «Розчарування», а ми одразу ж його озвучили? Так ось, ми дуже зосереджено подивилися епізоди, знайшовши 5 відсилань до «Сімпсонів» і «Футурами». Було б погано приховати від вас таке добро, ми ж не тупі Фландерси.
№1
Швидка, але чітка пасхалка лежить у фінальній серії першого сезону: чортик крутнув магічну кулю, щоб подивитися минуле короля Зоґа і його першої дружини. Так ось, поки події відмотували назад, на частку секунди показали Фрая, Бендера і Професора Фарнсворта в машині часу (яку Фарнсворт і винайшов).

Чортик Люці та куля часу

Машина часу із «Футурами»


№2
Ще одне відсилання до минулого творіння Грюнінга - пара перук на полиці для принца Меркімера (за якого збиралися видати Бін). Формою і кольором вони точнісінько як зачіски Фрая і Ліли, щоб ми не могли здогадатися. Начебто творці не страждають від дефіциту фантазії, тому ставимо на те, що це чергова пасхалка.№3
У «Розчаруванні» є міністр Одваль, у якого три ока. Ельфо взагалі дає його третьому зоровому органу ім'я - Блінкі. І ось в нашому кошику ще одне пасхальне яйце: саме так звали рибку в «Сімпсонах», яка (шок сенсація) теж мала зайве око. Можливо, вони давні (від грец. "Дуже") родичі. Творці замовчують про цей факт, але ж ми все з вами знаємо.№4
Грюнінг, мабуть, випадково натиснув Ctrl C + Ctrl V, і в «Розчаруванні» з'явився персонаж, ну дуже схожий на сімпсонівського Утера. Мова йде про дикого хлопчика-людожера, який з'являється в 5 серії «Розчарування» і разом з сестрою збирається запекти на вечерю ельфів. З Утером його пов'язує ще й безмежна любов до солодкого, тільки ось герой «Сімпсонів» знаходиться в здоровому глузді (на відміну від Гензеля).

Гензель із «Розчарування»

Утер із «Сімпсонів»


№5
Є ще одна спірна пасхалка, в правдивість якої дуже хотілося б вірити. У 6 серії 7 сезону «Футурами» герої потрапляють в 105105 рік, де мешкають справжні моржі-воїни. А в 2 епізоді «Розчарування» ці ж тварини досить доброзичливі: вони зустрічають з обіймами принца Меркімера на своєму острові. Якщо вони і правда з «Футурами», то серійно-просторовий портал позитивно впливає на сімейство моржів.

Моржі із «Розчарування»

Моржі із «Футурами»
Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.