РОЗ'ЄДНАНІ

Стар проти Сил Зла 4 сезон 21 серія українською

Стар і Марко стикаються віч-на-віч з їх останнім конфліктом. Що ж цього вийде, дивіться заключну серію цього чудового мультсеріалу.





VIP

ПОПЕРЕДНЯ СЕРІЯ
Бажаємо приємного перегляду
НАСТУПНА СЕРІЯ

Доу!
Щоб залишати коментарі вам треба зареєструватися на сайті.
  1. Day off
    Day off
    3 грудня 2023 23:33
    Аж плакать хочу, как то слишком резко всё закончилось
    +10
  2. Арей
    Арей
    11 жовтня 2023 00:00
    Треба переглянути знову через кілька років...
    +15
  3. Арей
    Арей
    10 жовтня 2023 23:48
    На віки віків у серці....
    +14
  4. simpsorama
    simpsorama
    5 червня 2023 19:51
    Це найкращий мультсеріал! Моі емоціі вирюють. Справжні почуття, переживання...
    +27
    1. макарон
      макарон
      7 червня 2023 16:38
      він теж не любе Тома
      +1
      1. а
        а
        4 липня 2023 22:12
        аві
        +1
      2. а
        а
        4 липня 2023 22:13
        аві
        +2
  5. Лордас
    Лордас
    5 лютого 2023 16:46
    Дуже сумно, що все так РІЗКО закінчилося, таке враження, що вирвали останні сторінки книги. Але ж дивлячись на деталі, я думаю, що це не кінець кінцевий. Пофантазую над можливим закінченням, хотів б я, щоб зробили продовження, І Є Ж ЧОМУ!! Як ж Тофі, Міна, я впевнений, що хотіли зробити продовження... Ну що ж, для мене, це найкращий мульсеріал, який я колись бачив.
    +48
  6. Лордас
    Лордас
    5 лютого 2023 16:40
    Гобелен в 20 серії !! Магія - буде !! Там є знаки на її щоках, до того ж : як Поні і той Коник, літають без магії? А портал, і телепортація Зірки й Марко в їх світи ? Ехх... Пам'ятаю, як кілька років тому дивився останню серію Ґравіті Фолс, тепер почуття ще гірше. Я от зрозумів, що цей мультсеріал сповнений реальним життям: розмови, терміни, думки, події - це такі маленькі, але й великі реалістичні деталі.
    +38
    1. макарон
      макарон
      7 червня 2023 16:36
      чого літають поні?пам'ятаєте серію з тією аніме драмою?так ось проговорю 1 (я впевний про це теж захоче хтось спитать)хмара забагато плотна й важка щоб впасти 2 в серії с драмою там вона без рогу літала(я знаю що це будуть писать (там ось вже потім Їй прікрипили ріг ШтУЧНІЙ(я не розумію як він запрацював ріг коли він був штучний(ні, то бум просто 3D друкор)це був макарон й я прощаюсь
      +3
  7. RobotKava
    RobotKava
    3 листопада 2022 00:46
    Жаль що ця історія закінчилась
    +46
    1. Гість настя
      Гість настя
      20 січня 2023 14:24
      так але я помітила що на гобилені Зірки знаки на щоках значить історію ще не завершено
      +17
      1. topovec
        topovec
        2 квітня 2023 00:52
        Наче так, але ж блін, автори заявили ще в 19 році наче, що проект закрит, і продовження не буде...
        +5
        1. ЯД
          ЯД
          9 квітня 2023 22:42
          Можливо. Але, це ще не кінець думаю. Все вперед
          +4
          1. анонімно
            анонімно
            13 липня 2023 20:02
            ні продовження небуде але дуже шкода а знаки на щоках можуть означати що її рішення було могутнєі королівське і все це вело ще з отримання Зірки палочки але можливо ще може бути те що зірка щось не так зрозуміла і замість знищення магії могло бути інше рішення але натомість небулоб Марка гобеленам неможна вірити всеж на гобилені немає МАрка і Зірка в М"юні а в риалі вона разом з Марком і в реальному світь змішаним з іншими світами
            +1
          2. анонімно
            анонімно
            13 липня 2023 20:03
            ні продовження небуде але дуже шкода а знаки на щоках можуть означати що її рішення було могутнєі королівське і все це вело ще з отримання Зірки палочки але ще може бути те що Зірка щось не так зрозуміла і замість знищення магії могло бути інше рішення але натомість небулоб Марка гобеленам неможна вірити всеж на гобилені немає МАрка і Зірка в М"юні а в риалі вона разом з Марком і в реальному світь змішаним з іншими світами
            0