tv

tvУ ДИКУ ЗЕЛЕНУ ДАЛЕЧ

Дивіться онлайн «Футурама: У дику зелену далеч» - четверта і остання повнометражна стрічка мультфільму. Прем'єра відбулася 23 лютого 2009 року. Фільм знятий за сценарієм Девіда Коена і Кена Кілера режисером Пітером Аванзіно, який створив до цього ряд епізодів оригінального мультсеріалу і третю частину.
Сюжет мультфільму «Футурама: У дику зелену далеч» - це історія про всім відомий, захоплюючий та веселий Всесвіт мультсеріалу, який знову нас кличе в свої обійми та обіцяє зануритися в незабутні пригоди. Наші герої знову потрапляють у велику халепу, пов'язану з великою битвою, яка триває дуже довгий час.
Батьки Емі Вонг, мільярдери з Марса, хочуть знищити Марс-Вегас, шикарне місто-казино. На його місці вони планують створити Новий Марс-Вегас, ще більш розкішний. Лілі не сподобалася ця ідея, і вона стає членом партії екофеміністок. На жаль, впливовим капіталістам вони нічим не можуть перешкодити.
Мультфільм «Футурама: У дику зелену далеч» ви можете дивитися абсолютно безкоштовно в хорошій HD якості без реєстрації на нашому сайті в будь-який час! Приємного перегляду!ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ:
vip

Дратує реклама? Тоді тисни сюди
Губка Боб

Губка Боб