Вимкни AdBlock на нашому сайті, підтримай безкоштовний перегляд серій!
ЦЕ ВАЖЛИВО!

ЦЕ ВАЖЛИВО!

Сімпсонята, привіт усім :) Ми не будемо пояснювати вам всі складнощі поточної економічної ситуації, демонструвати графіки або розповідати про те, як стискаються бюджети рекламодавців - ти все це знаєш сам.

Також, напевно, ти здогадуєшся і про те, що реклама годує нас, як і левову частку інших ресурсів. Всі ці сайти не хочуть вводити ні платну підписку, ні інші моделі прямої монетизації, залишаючись безкоштовними для користувача - для тебе.

Наш ресурс - не виняток. Ми хочемо розвиватися, з часом стаючи тільки краще.

Зараз же ситуація змінилася кардинально.

Все більша і більша кількість користувачів встановлює собі AdBlock, AdBlock Plus або інші блокувальники реклами для того, щоб «вбити» покази реклами на всіх ресурсах. У той же час далеко не всі розуміють, що одночасно зі зручністю життя без реклами страждають і ті сайти, які живуть, надають роботу своїм співробітникам і взагалі розвиваються за рахунок рекламних надходжень.

Блокувальники реклами вбивають наш проект.

Ми любимо наших відвідувачів. «СІМПСОНИ UA» унікальна спільнота та сайт - впевнені, ти погодишся з цим. Ми хочемо, щоб все це залишалось таким же.

Ми також розуміємо, що ти не можеш вимкнути блокувальник реклами. Просто тому що не хочеться змінювати порядок речей, до яких звикаєш. Але як будь-які здорові люди ми хочемо запропонувати компроміс: внеси, будь ласка, наш сайт до списку сайтів, на яких антирекламні браузерні розширення не блокують рекламу.

Сподіваємося, що ти не сприймеш наше звернення як спробу «поплакатися в жилетку». Ми хочемо ростити свою команду, удосконалювати проект, постійно, щодня, працювати над поліпшенням. Так склалося, що тільки реклама допомагає нам фінансово в досягненні цих цілей. Сподіваємося, що ти відповіси нам взаємністю і прислухаєшся до нашого прохання.

Ми не сумніваємося, що ти знаєш, як відключити AdBlock на нашому домені, але якщо тобі знадобиться невелика інструкція, ось вона.

Завжди твої «СІМПСОНИ UA».

ЦЕ ВАЖЛИВО!Социальные комментарии Cackle