НАМ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 8 РОКІВ


Сімпсонята, перейдімо одразу до справи. НАМ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 8 РОКІВ. Протягом цих років ми щодня працювали, щоб вас радувати цікавим україномовним контентом, а тепер і доросли до того, що озвучуємо мультсеріали українською мовою. Але ми не залізні та не роботи, працюючи щоденно протягом 8 років ми дуже втомилися, і кажемо це вам відверто.


Саме сьогодні ми просимо вас підтримати існування проекту «СІМПСОНИ UA». Тільки невелика частина наших фанів робить пожертви. Якби всі, хто читає це, підтримали нас, це допомогло б забезпечити функціонування сайту та загалом всього проекту протягом довгих років. Сума, що дорівнює вартості квитка у кіно цього дня — це все, що ми просимо. Коли ми вирішили взятися за озвучення мультсеріалів українською, люди попереджали, що ми про це дуже пошкодуємо, адже все у цьому світі коштує грошей. Вони мали рацію, але ми не спинилися і працювали щодня. І тепер співпрацюємо із топовими акторами дубляжу, крутими перекладачами. А все це для того, щоб розвивати та популяризувати саме україномовний контент на найвищому рівні, ми пишаємося тим, що наші озвучення не перебувають у корзині аматорських. Будь ласка, приділіть одну хвилину та допоможіть нам існувати та розвивати це все й надалі. Дякуємо вам!

Підтримати


Картка ПриватБанку 4731 1856 1186 3546

Монобанк 5375 4114 0360 4031

Якби кожен, хто читає це повідомлення, пожертвував на розвиток проекту, ми б закінчили цей збір та просто би тішилися вашими теплими привітаннями. Однак не всі можуть, чи хочуть, зробити пожертву. І це абсолютно нормально. Тому просимо вас обміркувати можливість пыдтримати сайт та розвиток нашого, рідного.

З подякою та завжди ваші, СІМПСОНИ UA